Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color
ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

 

در جهان همه دولت ها درباره کنترل ریسک هایی فکر می کنند که ممکن است برای شرکت ها رخ دهد و آنها را متحمل خسارت جبران ناپذیری بنماید. از این رو همواره برای مدیریت ریسک و تجزیه و تحلیل و کنترل آن در موضوعات ایمنی و بهداشت شغلی سیستم های مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای را معرفی می کنند.

OHSAS 18001 در برگیرنده تمامی عملیات و فعالیت های داخلی سازمان می باشد و با رویکردی جامع فراتر از شناسایی ریسک های موجود به جنبه های جلوگیری از حادثه پرداخته و بطور مداوم آنرا بهبود می دهد.

ساختار این استاندارد همانند سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001 می باشد و به همین دلیل توسط بسیاری از سازمان ها به عنوان الگویی مناسب برای توسعه سیستم مدیریت بکار گرفته می شود. قابلیت یکپارچه سازی این سیستم با دیگر سیستم های مدیریت مثل ISO 9001 که در برگیرنده توجهات کیفیتی و ISO 14001 که در بر دارنده توجهات زیست محیطی می باشد، از نکات بسیار قوی در این استاندارد می باشد.

 

این استاندارد برای چه سازمان هایی کاربرد دارد؟

کلیه سازمان ها و مؤسسات اعم از صنعتی، غیرصنعتی، تولیدی، پیمانکاری، ساخت و ساز، نصب و خدماتی که می خواهند محیط ایمنی را برای ذینفعانشان ایجاد کنند.

 

بخشی از فوائد اجرا و استقرار سیستم OHSAS 18001

کاهش حوادث بصورت سیستماتیک و منظم نمودن فعالیت های ایمنی و بهداشت حرفه ای اطمینان از قانونمندی تمامی فعالیت های کاری به دلیل پیروی از همه نیازمندی های قانونی که شرکت باید آن را اجرا نماید.

بهبود انگیزش و آگاهی کارکنان به علت درگیر نمودن مدیریت ارشد و مشارکت وی در فرآیندهای ایمنی و بهداشت حرفه ای.

بهبود تصویر سازمان و توانایی رقابتی آن با بکارگیری سیستم مدیریت به عنوان چارچوبی که در بر گیرنده فعالیت ها و توجهات ایمنی بوده و با سیستمی مستند رعایت الزامات را تضمین می نماید.

 

ثبت درخواست مشاوره